Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

bahçe girişinin daire içine alınması

Başlatan mbkonacoglu, Aralık 23, 2014, 03:51:31 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba

Ben 7 bağımsız bölümden oluşan bir bina'da kat maliki olarak oturuyorum. Binadaki tapular şu an için kat irtifakı. Bina inşaatı yaklaşık 1 sene önce tamamlandı, Müteahhit kendisine ait olan dairelerden bahçe katı olanını bu süre içerisinde satamadı. Satamadığı için de bahçe girişini daire içerisine alarak bahçeyi bu daireye tahsis etmek istiyor.

Ancak kat malikleri olarak biz buna karşı çıkıyoruz, bizim onayımız olmadan bunu yaptırabilir mi? Bizim onayımızı alsa bile ileride birisi itiraz ederse burasının eski haline getirilmesi durumu sözkonusu olur mu? Bu inşaat için müteahhit'in belediyeden de gerekli izinleri alması gerekir mi?

Ayrıca ileri de buna izin verdiğimiz için bizim başımızı ağrıtacak hukuki veya cezai bir durum olur mu?

Bahçe girişi daire içine alınırsa burada o daire dışında hiç kimsenin erişimi olmayacak ancak arka taraftan 2 metrelik bir duvardan atlayarak bahçeye girilebilir.Linkback: bahçe girişinin daire içine alınması


  • Gösterim 3,704 
  • Kat Mülkiyeti İle İlgili Soru ve Paylaşım Bölümü
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler