Katmülkiyeti.Com

İzoder Dergi


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

24 saat açık tekel bayiiden doğan rahatsızlıklar

Başlatan esrak, Ekim 16, 2011, 12:59:25 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

         Binamızın en alt katında üç dükkan bulunmakta  bunlardan biri 24 saat açık olan diğer bir deyişle sabahçı ruhsatı almış olan bir tekel bayii.Gece geç saatlerde oluşan gürültülerden( kasa çekme , şişe yerleştirme , sarhoş naraları...) ve kapının önünde toplanan serseri takımından çok şikayetçiyiz.Şikayetimizi polise ve zabıtaya bildirmemize rağmen değişen bir şey olmamaktadır. polis gittikten sonra daha da abartarak rahatsızlık verici davranışlarına devam etmekteler. Üç dükkan haricinde binada 4 daire bulunmakta. Biz daire sahipleri bu tekel bayiinin çalışma saatlerinin sınırlandırılması( gerekirse kapanması ) hakkında ne yapabiliriz. Böyle bir talepte bulunma hakkımız var mı? Var ise izlinecek yol nedir?
       
Linkback: 24 saat açık tekel bayiiden doğan rahatsızlıklar Mesajı Paylaş


  • Gösterim 7,104 
  • Kat Mülkiyeti İle İlgili Soru ve Paylaşım Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.