Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

24 saat açık tekel bayiiden doğan rahatsızlıklar

Başlatan esrak, Ekim 15, 2011, 09:44:25 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

         Binamızın en alt katında üç dükkan bulunmakta  bunlardan biri 24 saat açık olan diğer bir deyişle sabahçı ruhsatı almış olan bir tekel bayii.Gece geç saatlerde oluşan gürültülerden( kasa çekme , şişe yerleştirme , sarhoş naraları...) ve kapının önünde toplanan serseri takımından çok şikayetçiyiz.Şikayetimizi polise ve zabıtaya bildirmemize rağmen değişen bir şey olmamaktadır. polis gittikten sonra daha da abartarak rahatsızlık verici davranışlarına devam etmekteler. Üç dükkan haricinde binada 4 daire bulunmakta. Biz daire sahipleri bu tekel bayiinin çalışma saatlerinin sınırlandırılması( gerekirse kapanması ) hakkında ne yapabiliriz. Böyle bir talepte bulunma hakkımız var mı? Var ise izlinecek yol nedir?
       
Linkback: 24 saat açık tekel bayiiden doğan rahatsızlıklar


  • Gösterim 7,550 
  • Kat Mülkiyeti İle İlgili Soru ve Paylaşım Bölümü
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler