Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Site içinde bulunan ticari bina girişi

Başlatan dejunes, Nisan 16, 2009, 11:16:06 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

merhaba, biz 15 bloklu bir sitede oturuyoruz.
Toprak sahibine ait site girişinde 3 katlı ticari bir bina var. Bu binanın bodrum katının girişi site içeriisnden sağlanıyor. ön taraftan giriş yapılmamış. Bodrum katta 3 tane dükkan açıldı ve bu dükkanlar site dışından da müşteri kabul ediyor. sonuçta sitede oturan kimse dükkanlara erişim için siteye girilmesini istemiyor. dükkanlara site dışından müşteri alınmasını önleyebilir miyiz?
Linkback: Site içinde bulunan ticari bina girişi


  • Gösterim 6,756 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Burada belediyedeki onaylı proje devreye giriyor. Eğer ilgili binada girşi ve bodrum kat girişi şu an mevcut olduğu hali gibi ise bu taktirde yapabileceğiniz bir şey yok. Yeterli güvenlik sistemini kuracaksınız ve çekindiğiniz noktaların meydana gelmesini engelleyeceksiniz.

Bina sitenin yönetim planında ve onaylı projede  bir blok yapı ise yani projeye dahil ise sitenin ana girişinden girerek ulaşma imkanları  yani geçit halaraı mevcuttur.
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler