Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Kooperatif Sorusu Yanlış Alanda Sorulmuş

Başlatan katsuma, Ocak 20, 2011, 05:01:44 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İyi çalışmalar kolay gelsin
  Bizim işimiz bayağı karışık.Bizler kooperatifin mütahite yapsat olarak verdiği arsadaki iki bloğuz.Kooperatif geçmiyoruz. Oturma ruhsatımız yok ve yapı ruhsatı süremiz kasım 2011 de doluyor.Sigortaya borç var ve mütayit iflası çekti.Kısacası bunu da bizler ödeyeceğiz.Bloklar 7şer katlı ve 14 daire+2dükkandan oluşmakta.Bizler tek yönetici ile yönetim kurabilir miyiz?Yoksa her blok için yönetici ayrı mı olacak.Yaptırım gücümüz var mı?Oturma ruhsatımız yok çünkü.
Çevre düzenlemesi ve bu iki bloğu çevreleyen arazinin etrafına ve kapılarına demir yaptırmak istiyoruz.Elektriklendirme yapmak istiyoruz.Bunun için daire başından belli bir miktar para toplayacağız ancak evi burada olup kendisi dışarıda olanlar var ve bu parayı vermek istemezlerse yasal yollardan alabilir miyiz?
Aidat topluyoruz.Boş olan dairelerimiz var(çok değil 3-4 tane)Bu boş olanlardan aidat parası ve kömür parası alabilir miyiz?
Bu soruları cevaplandırabilirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar kolay gelsin
Linkback: Kooperatif Sorusu Yanlış Alanda Sorulmuş Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,025 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Borçlarına İlişkin Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.