Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Kiracının ortak giderlere katılması- basket sahası , toprak yenileme--

Başlatan zogo, Mayıs 28, 2008, 05:53:04 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SİTEDE KİRACILAR BASKET SAHASININ ASFALTLANMASI,BAHÇE TOPRAGININ YENİLENMESİ GİBİ GİDERLERE KATILIRLARMI MI?YOKSA  EV SAHIBI MI ÜSTLENİR?BU TÜR GİDERLER ORTAK GİDER Mİ SAYILIR?
Linkback: Kiracının ortak giderlere katılması- basket sahası , toprak yenileme-- Mesajı Paylaş


  • Gösterim 7,145 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Borçlarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıt
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
SİTEDE KİRACILAR BASKET SAHASININ ASFALTLANMASI,BAHÇE TOPRAGININ YENİLENMESİ GİBİ GİDERLERE KATILIRLARMI MI?YOKSA  EV SAHIBI MI ÜSTLENİR?BU TÜR GİDERLER ORTAK GİDER Mİ SAYILIR?


Basket sahası var ise , basket sahası asfalt ise , asfaltın tamiri "ortak giderlerden" (aidat)  karşılanır.  Kiracılar ödemeye dolayısı ile katılır.
Eğer komple asfalt sökülüp yerine yenisi yapılacaksa o halde yatırım giderlerinden karşılanır. Kiracılar değil evsahipleri öder.

Bahçe toprağının üzerine toprağın verimliliği artsın diye kapak toprağı tabir edilen toprak atılacaksa ,"ortak giderlerden" (aidat)  karşılanır.  Kiracılar ödemeye dolayısı ile katılır.
Eğer komple toprak kazılarak kamyon ile bölgeden uzaklaştırılır ve yerine yeni toprak alımı yapılacaksa o halde yatırım giderlerinden karşılanır. Kiracılar değil evsahipleri öder.Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp