Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Hem Resmi Nikahları Yok , Hem De Feci Gürültü

Başlatan kayra98, Eylül 01, 2009, 03:05:42 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 01, 2009, 03:05:42 ös Son düzenlenme: Kasım 06, 2020, 07:37:12 ös Ozan ÖZEN - KatMulkiyeti.Com

mart 2009 da apartmanımıza yeni evli bir aile taşındı. Resmi nikahları yokmuş. Nerede ise günün 18 saatini kavga ederek geçiriyorlar. Geceleri uyuyamıyoruz gürültülerinden. Dün akşam saat 04.00 da apartmanca balkonlarımızdaydık gürültülerinden bina içinde durulmuyordu çünkü. 13 dairelim binamızdan 3 aile polisi aramış ekip arabası geldi ama polislere de diklendiler ve kavgaya sabaha kadar devam ettiler. Normal bir kavga değil o kadar gürültü oluyorki uykunuzdan sıçrıyorsunuz. Bu konuda bu aileyi nasıl tahliye edebiliriz.?
Linkback: Hem Resmi Nikahları Yok , Hem De Feci Gürültü Mesajı Paylaş


  • Gösterim 7,870 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Borçlarına İlişkin Konular
  • 2 Yanıt
Aralık 14, 2009, 05:58:23 ös #1 Son düzenlenme: Kasım 06, 2020, 07:37:31 ös Ozan ÖZEN - KatMulkiyeti.Com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapmart 2009 da apartmanımıza yeni evli bir aile taşındı. Resmi nikahları yokmuş. Nerede ise günün 18 saatini kavga ederek geçiriyorlar. Geceleri uyuyamıyoruz gürültülerinden. Dün akşam saat 04.00 da apartmanca balkonlarımızdaydık gürültülerinden bina içinde durulmuyordu çünkü. 13 dairelim binamızdan 3 aile polisi aramış ekip arabası geldi ama polislere de diklendiler ve kavgaya sabaha kadar devam ettiler. Normal bir kavga değil o kadar gürültü oluyorki uykunuzdan sıçrıyorsunuz. Bu konuda bu aileyi nasıl tahliye edebiliriz.?

Bakın ne kadar zor değil mi ? Polis dahi bir şey yapamamış. Taşınan aile kiracı mıdır? Ev sahibi midir?

Kiracı ise ; Yönetiminize rica edin, kat malikini yazılı olarak uyarsın ve durumdan bilgi sahibi etsinler. Artık Kat Mülkiyeti Kanunu na göre görevlerini yerine getirmeyen veya başkalarını rahatsız eden kiracılar , evsahipleri tarafından daha kolay tahliye edilebiliyorlar. Sizler evsahibi zorlayın ve tahliye davası açsın.

Malik iseler; bu taktirde yönetiminize rica edin. Bu dairenin yarattığı rahatsızlıkların çözümü ile ilgili bir olağanüstü genel kurul tertip etsin. Yasal olarak hakimin müdahalesini isteyen bir karar alın. Ve sulh mahkemesinde dava açın. Dava sonucu hakim ilgili malike gürültünün önlenmesine yönelik bir karar alacaktır. Eğer gürültü düzelmez ise karada belirtilmiş olan cezi işlemin yapılması için icra işlemine gidebilirsiniz. Bu da çözüm olmaz ise yeniden bir olağanüstü genel kurul yaparak ilgili malikin bağımsız bölümünün satışı için mahkemeye gidilmesi amacı ile  tüm maliklerin en az salt çoğunluğunu içeren bir karar alın yeniden sulh mahkemesine başvurun. Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Mart 14, 2019, 03:13:19 ös #2 Son düzenlenme: Kasım 07, 2020, 01:40:35 ös Ozan ÖZEN - KatMulkiyeti.Com
Gürültü Yapan Komşular ile İlgili Yapılabilecekler veya Gürültünüzden Rahatsız Olduğunu İfade Eden Komşular ile İlişkiler İçin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap, Videoyu İzleyebilir, Aşağıdaki linkteki konuya bakabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


rl][/b][/size] Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.