Mart 23, 2019, 08:42:36 öö

Haberler:

Sayın Üyelerimiz ! Lütfen Beklememeniz Adına Forum'da Sorunuz ile ilgili Daha Önce Verilen Cevaplar ile ilgili Küçük Bir Araştırma Yapınız.!
 Her Sayfanın Sag Üst Köşesindeki Ara... Kutusuna Konu ile ilgili Bir iki Kelime Yazarak Benzer Cevaplara Ulaşınız! Arama Parametleri Oluştur


katmulkiyeti.com

Kat Mülkiyeti, Komşuluk İlişkileri, Apartman, toplu Yapı , Tesis Yönetimi İle İlgili Tüm Soru ve Sorunlarınız İçin

eski tadilat giderleri

Başlatan mustafaa, Ocak 20, 2018, 03:05:47 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İyi akşamlar. Benim şöyle bir problemim var,
2016 temmuzda, şuan aldığım dairenin, asansörü sürekli arıza çıkardığından değiştirilmiş. Daire başı 3000tl. Bu parayı kimse tek seferde ödeyemediği için yönetim 12 taksit şeklinde karar almış. Ben de bu daireyi 2016 aralıkta aldım. Aldığım kişi 2017 temmuza kadar kira karşılığı kaldı. satıcıyla aramızda bir protokol yaptık.( daireyi borçsuz sattığını, 2017 temmuza kadar tüm giderlerin satıcıya ait olduğu vb.)
Ama satıcı ne aidatları ödemiş ne de asansör taksitlerini.
yönetici 2016 aralıktan sonraki aidatları benden istiyor haklı. Ama işin garibi 2016 aralıktan sonraki asansör taksitlerini de benden istiyor.  Ben daireyi asansörlü aldım. asansör takılmış taksit yapılmış. bu aidat değil. aidat farklı bir şey. 12 taksite tv alıp bir ay sonra satıp, kalan 11 taksiti de alıcıya ödetmek gibi bir şey.  yardımcı olursanız sevinirim.
Linkback: eski tadilat giderleri Mesajı Paylaş


  • Gösterim 815 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Borçlarına İlişkin Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş furl Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp