Katmülkiyeti.Com

Sorularınızı Yanıtlıyoruz


İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Boşaltılan Evin Evsahibi Yakıt Giderine Katılır mı?

Başlatan alican, Ocak 05, 2008, 06:54:55 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10 yıldır kullanımda olan bir evde evin boşaltılmasında mülk sahibinin kalorifer yakıtı haricinde merdiven ve temizlik giderlerine katılması zorunlumudur?
Linkback: Boşaltılan Evin Evsahibi Yakıt Giderine Katılır mı? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 6,231 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Borçlarına İlişkin Konular
  • 2 Yanıt




Isıtma sistemi ortak ve pay ölçer yoksa ortak kalorifer gideri (yakıt) dahil olmak üzere tüm giderlere(merdiven,kapıcı, temizlik vs...) katılması zorunludur. Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

BENİM DE SORUM OLACAK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..
BİR EV ALDIM. ÜSTTÜ MÜTEAHHİT AİT OLAN 6 ADET KÜÇÜK  DAİRE VAR BİNANIN EN ÜST KATTINDA YANİ KAÇAK SORUM ŞU;
1) KAÇ AİDAT ÖDER
2) YUKARIDAN EVİME SU SIZINTISI VAR. TÜM UYARILARIMA RAGMEN YAPILMADI VE AYNI DURUM  DEVAM EDYOR. BU KARŞI NE YAPABİLİRİM
3) KAÇAK YAPILAN BU DAİRELER BİNA AİT OLMAZLAR MI?

TEŞEKKÜRLER... Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.