Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

akan çatı tamiri hakkında

Başlatan Krydnsmz, Ocak 27, 2021, 10:00:06 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

merhaba binamızda 30 daire var her katta 3 daire mevcut ben 10. kattayım çatıdan  daireye su akıyor nemlenme yapıyor yönetici acil toplantı yaptı toplantıyı günler önceden bildirdi sadece 17 kişi imza verdi tamirinin yapılması için . pazartesi gününe kadar süre verdik yoksa avukata gideceğim dedim 17 kişinin yani çoğunluğun imza vermesi bizim lehimize değil mi çünkü çoğunluk tamam demiş bundan sonra neler olacağı hakkında fikri olan var mı 2 aydır bu işlerle uğraşmaktan bıktım valla teşekkürler.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linkback: akan çatı tamiri hakkında Mesajı Paylaş


  • Gösterim 376 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Borçlarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıt
Yapılan genel kurulunuzun usulune uygun yapılıp, yapılmadığı tartışmasını bir kenara bırakırsak eğer, her halükarda imza atan sayı yeterlidir.
Aslında bu tür bir sayıya da ihtiyaç yoktur. Yönetim veya siz dahil kat maliklerinden kurulundan herhangi bir izin almadan bu tamiri yaptırabilir ve kat maliklerinden kendilerine düşen masraf paylarını toplayabilirdi.
Ayrıca bağımsız bölümünüzün tavanındaki fotoğraflarını gönderdiğiniz hasarların tamirini de talep edebilirsiniz. Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.