Katmülkiyeti.Com


Apsiyon Yöneticinin Yanında

"Apsiyon Yöneticinin Yanında"

Gündem


İzlemek İçin Tıklayın...  Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi...

"Apartman ve Site Yaşamında Evcil Hayvan Beslenmesi....Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Sosyal tesisin kullanımının kısıtlanması

Başlatan serkanerdenoz, Kasım 23, 2017, 08:51:43 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba; sosyal tesisi ve cafeteryası bulunan bir sitede oturmaktayım. Siteyi inşa eden inşaat şirketi bu Pazar günü cafeteryada bir tanıtım toplantı düzenleyeceğini ve bu sür zarfında sosyal tesisi kullanamayacağımızı duyurdu. Cafeterya ve sosyal tesis bitişik olmalarına rağmen, ayrı girişlere sahipler ve cafeteryada defalarca toplantı düzenlenmesine rağmen sosyal tesisin kullanımında herhangi bir problem meydana gelmedi. Çalışanlar olarak sadece Pazar günü sosyal tesisi kullanabilmekteyiz ve bu da kısıtlanınca mağdur olmaktayız. Bununla ilgili bir kanun veya yönetmelik var mıdır? Siteyi inşa eden inşaat şirketi keyfi olarak sosyal tesisin kullanımında kısıtlamaya gidebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Linkback: Sosyal tesisin kullanımının kısıtlanması Mesajı Paylaş


  • Gösterim 2,042 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıt




Anladığım kadarı ile henüz Geçici Yönetim dönemindesiniz. Muhtemelen de İnşaat Şirketinden atanan üyeler geçici yönetimi gerçekleştiriyor. Yönetim planında sosyal tesislerin ve ortak alanların kullanımı ile ilgili detaylar yazılı olabilir. Ulaşabilirseniz yönetim planını okuyunuz. Ulaşamıyorsanız Site Yönetimine bu konuyu danışabilirsiniz.
Kısıtlama keyfi gibi görünebilir , ancak bu konuda yetkileri de olabilir. Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.