Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Ortak Bahçelrin Bölüşülmesi Mümkün Mü?

Başlatan İSMAYİL, Temmuz 18, 2008, 04:06:18 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

o rtak kullanım alanı olan bahçeler,kat malikleri tarafından duvar,tel örgü,demirlerle paylaşılmaktadır.Bu konuda kat malikleri kararı yoktur.Ayrıca proje dışına çıkılarak,kalorifer tesisatı yapılmakta,açık sahalar ve balkonlar kapatılmaktadır.Bu konularda bir kat maliki olarak ne yapabiliriz.Saygılarımla. . .
Linkback: Ortak Bahçelrin Bölüşülmesi Mümkün Mü?


  • Gösterim 6,131 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
o rtak kullanım alanı olan bahçeler,kat malikleri tarafından duvar,tel örgü,demirlerle paylaşılmaktadır.Bu konuda kat malikleri kararı yoktur.Ayrıca proje dışına çıkılarak,kalorifer tesisatı yapılmakta,açık sahalar ve balkonlar kapatılmaktadır.Bu konularda bir kat maliki olarak ne yapabiliriz.Saygılarımla. . .

Sayın üye,

Kat Malikleri kurulu kararı dahi olsa bu kararın altında tüm kat maliklerinin imzası olması lazım , sadece toplantıya katılanların değil. Dolayısı ile böyle bir karar almak da hayatın doğal akışına uymaz. Örneğin şahsen ben üst katta oturan biri olsam katiyetle bu kararı onaylamam.

Bu sorununuzla beraber diğer tüm sorunlarınızda kat mülkiyeti kanunu yasaklarına girer.

Kat maliki olarak yönetiminize bir mektup yazınız, eğer cevap alamazsanız konuları ihtaren noter kanalı ile yönetiminize bildirerek ilgili el atmaların , orta alan işgallerinin kaldırılmasını talep ediniz . Mutlaka belli bir süre veriniz. Hala bir eylem yapılmıyorsa o halde yapanların aleyhine sulh mahkemesinde dava açınız. Dava lehinize sonuçlanacaktır.

Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler