Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Ortak Alana Yangın Merdiveni

Başlatan turbulance, Kasım 10, 2010, 11:57:00 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Öncelikle herkese merhaba. Sitede sorumun cevabını aradım fakat konu fazlalığından ve birazda kaybolduğumdan aradığım cevabı bulamadım. Ben kendi mülküm olan site içerisindeki bir daireyi doktor muayenesi olarak kullanmak istiyorum. Mevzuata göre büro olarak sayıldığı için açmamda bir sakınca yok. Yalnızca yönetim planında aksi bir karar var ise açamıyormuşum bunuda gidip öğreneceğim. Fakat muayenehane açabilmek için sağlık bakanlığı yangın merdivenini şart koşuyor. Bende apartmana parasını da kendim vererek yangın merdiveni yaptırmak istiyorum. Yasal olarak bana bir engel var mıdır bunu öğrenmek istemiştim. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Linkback: Ortak Alana Yangın Merdiveni


  • Gösterim 6,507 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 2 Yanıtlar
 Yasal olarak yangın merdiveni yapacağınız yerin belediye yasalarınca uygunluğu ondan sonra bu uygunluğa paralel proje çizdirmeniz gerekiyor.İşiniz biraz zor açıkçası.

 Cevabınız için teşekkürer kentuf ama o tür şeyleri halledebilirim asıl sorunum apartman sakinlerine sormadan yaptırabilir miyim? Ortak alana müdahale olduğu için sonradan söktürebilirler mi? Ya da ortak alana yine ortak birşey yapıyorum yararlı birşey yapıyorum ya da yangın merdiveni bunun dışında mıdır bunları öğrenmek istiyorum.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler