Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

klima

Başlatan ahmet_hcl, Ekim 06, 2016, 02:02:17 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2010 yılında taktırdığımız klimanın motoru yapılan keşif sonucu balkonumuzun dış kısmına takıldı. o zaman site yönetimi yada herhangi bir yönetim yoktu. bu sene apartman ilk defa site yönetimi kuruldu ve görüntüyü bozduğunu söyleyerek klima motorunun yerini değiştirmemiz gerektiği söylendi.. sorum şu : yeni kurulan yönetim böyle bir şey isteye bilir mi? bizim bu durum karşısında yapmamız gereken nedir?
Linkback: klima Mesajı Paylaş


  • Gösterim 3,178 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıt
Yönetim Planınız yoksa, kat mülkiyeti hakkında genel hükümler ile yönetilirsiniz. Bu durumda yapılan eylem (görüntü kirliliği yönünden) her halükarda yanlıştır. Yapıldığı sırada zaten daha dikkatli olunması gerekirdi.

Bunu yapan, resmi olarak belli ise oluşan zarar kendisine rücu edilebilir. Ancak bunu yapan kişi resmi bir sorumluluk almadan ya da yaparken kat maliklerinin onayını alarak yaptı ise, onaylayan kat maliklerini bağlar.

İmza atmayanı, hatta bağımsız bölümü sonradan satın alan kat malikini dahi bağlamaz.
Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp