Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

klima

Başlatan ahmet_hcl, Ekim 05, 2016, 10:47:17 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2010 yılında taktırdığımız klimanın motoru yapılan keşif sonucu balkonumuzun dış kısmına takıldı. o zaman site yönetimi yada herhangi bir yönetim yoktu. bu sene apartman ilk defa site yönetimi kuruldu ve görüntüyü bozduğunu söyleyerek klima motorunun yerini değiştirmemiz gerektiği söylendi.. sorum şu : yeni kurulan yönetim böyle bir şey isteye bilir mi? bizim bu durum karşısında yapmamız gereken nedir?
Linkback: klima


  • Gösterim 4,671 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Yönetim Planınız yoksa, kat mülkiyeti hakkında genel hükümler ile yönetilirsiniz. Bu durumda yapılan eylem (görüntü kirliliği yönünden) her halükarda yanlıştır. Yapıldığı sırada zaten daha dikkatli olunması gerekirdi.

Bunu yapan, resmi olarak belli ise oluşan zarar kendisine rücu edilebilir. Ancak bunu yapan kişi resmi bir sorumluluk almadan ya da yaparken kat maliklerinin onayını alarak yaptı ise, onaylayan kat maliklerini bağlar.

İmza atmayanı, hatta bağımsız bölümü sonradan satın alan kat malikini dahi bağlamaz.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler