Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

imar barışı -kat mülkiyeti

Başlatan ÖMER ELEN, Mayıs 12, 2020, 12:45:43 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar.' İşyeri ticari otopark' olarak ruhsatlı bir iş yerinde, diğer işletmeler için gerekli işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı almak için yapı kayıt belgesine başvurulmuş olup cins değişikliği işlemi gerekmektedir.Tapuda yazan 'İşyeri ticari otopark' ibaresi yerine sadece işyeri yazmalıdır .Bunun için binada bulunan diğer maliklerin muvaffakatına ihtiyaç var mıdır?
Soru: kat mülkiyeti tesisli yerlerde  imar barışı yapı kayıt belgesi ile cins değişikliği yapılacaksa diğer maliklerin muvaffakatına ihtiyaç var mıdır ? ( diğer maliklerin muvaffakatı olmadan yapabileceğini söyleyenler oluyor nasıl olabilir ?  kat irtifakını terkin işlemlerinden sonra yeniden diğer maliklerin muvaffakatı olmadan  kat irtifakı kurulabilir mi?

Linkback: imar barışı -kat mülkiyeti


  • Gösterim 681 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler