Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Çatı Altı Tavan İzolasyonu

Başlatan yemre2000, Eylül 10, 2020, 03:39:04 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herkese merhaba, 3 katlı apartmanımızın en üst katında oturan mülk sahibi tavanında oluşan rutubet için çatı altında kalan tavanın izolasyon yapılmasını istiyor. Müteahit Tavanın üzerine cam yünü sermiş buna rağmen rutubet oluyormuş.
size sorum bu izolasyonu tüm kat maliklerinden istemektedir ama bizde izolasyonun olduğunu söyledik kendileri bunu kabul etmeyerek mahkemeye vereceğini beyan etti.
Bu durumda mahkeme sonucu ne olur? 
Linkback: Çatı Altı Tavan İzolasyonu Mesajı Paylaş


  • Gösterim 580 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıt
En üst kattaki komşunuzun rutubet sorunu kendi bağımsız bölümündeki bir sebepten oluşmuyor, çatı , çatı arası kaynaklı ise bu sorunun giderilmesi tüm maliklerin sorumluluğundadır.
Mahkemede bilirkişi tespiti ile bu sonuca ulaşacaktır. Yine komşunuz genel kurulda talep etiği bu onarım ve hasar talebi red edildiği taktirde bakım ve onarımı gerçekleştirip, varsa bağımsız bölümünün içindeki hasarı da diğer kat maliklerine rücu ederek mahkemeye gitmeden de kendine düşen payları ödemeyen kat malikleri için icra talebinde bulunabilir. Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.