Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Balkon Yan Duvarına Kombi Yaptırmak?

Başlatan hcan3, Haziran 06, 2012, 07:44:50 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Evimin mutfağında bir balkon var. Kombimde bu mutfakta yer almaktadır. Evin içinde kombi olmasının tehlikeli olduğunu düşündüğümden dolayı ve mutfakta biraz daha yer açmak için kombi mi balkonumun yan duvarına monte ettirdim. Kombi'yi bir dolap ile muhafaza altına aldırdım. Camcıya sipariş verdim 1 hafta içersinde katlanır cam sistemiyle balkonumu da kapattırıyorum.

Cam ile kapatmak için yönetimden izn almam gerektiğini biliyorum ama apartmanın 5-6 dairesi zaten katlanır camla kapatma işlemi yaptığı için bunun adına biz izin almadım.

Kombinin ise balkonun yan duvarına monte edilmesi için apartman yönetiminden izin almam gerekir miydi? Ben evde yokken yönetici gelmiş ve babama neden izin almadınız, apartmanın görselliğini bozabilir bu uygulama demiş. Biz giriş kattayız ve kendime ait olduğunu düşündüğüm balkonumun yan duvarına kombimi çıkarttım. Kötü bir görsel görüntü olmaması içinde özellikle dolapla kapattırdım ve katlanır cam yaptırıyorum. Ayrıca igdaş yeni proje çizdi ve işlemin yapılmasına onay verdi. 1 hafta içinde gelecek ve test edip gazı resmi şekilde açacak.

Apartman yöneticisinin bu konuda ki yaptırımı acaba nedir?

Linkback: Balkon Yan Duvarına Kombi Yaptırmak? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 7,200 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp