Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Bahçe katı kullanımı hakkında

Başlatan - pwr -, Ağustos 04, 2022, 05:27:29 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Merhabalar, bahçe katında oturan daire sahibi bir bireyim. evimizin iki cephesi de bahçeyi görmekte ve arka bahçeye açılan bir kapımız var, dolayısı ile bahçeyi kullanmaktayız. Bugüne kadar hiçbir komşumuz bizile ve bahçe kullanımımızla ilgili bir sorun yaşamamış ve yaşatmamıştı. Dün işten döndüğümde 2 kiracı ve bir mülk sahibinin örgütlenip bahçe ortak alanımız diyerek annemin üzerine yürümüşler ve bunları yapanlar erkekler. Bahçenin ortak alan olduğunu biliyorum ancak; bu insanlar her seferinde benim evimin pencerelerimin önünden geçecek, benim camımın önüne bank koyacak bunu istemiyoruz. Ve bu tavırda insanların evimin çevresinde olmasını da istemiyoruz. Bu konu ile ilgili benim haklarım neler? ne yapabilirim bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
Linkback: Bahçe katı kullanımı hakkında


  • Gösterim 101 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler