Katmülkiyeti.Com

Sorularınızı Yanıtlıyoruz


İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Youtube"

İzoder Forum


Dergiyi Okumak İçin İçin Tıklayın...  İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER

"Dergiyi Okumak İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayabilirsiniz... İZODERGİ 145. Sayısı Yayında! - İZODER"

Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Arka bahçe kullanımı

Başlatan Muratt, Mart 10, 2018, 02:16:02 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba

7 bloklu sitede arka bahçe katında oturuyorum.ön bahçe katlarında ferforje ile kaplanmış  kullandıkları bir bölüm var ve sitenin bütün ortak kullanımı ön taraftadır.Arka bölüm ise blokların arasından çimlerden geçerek olan çıkış kapısının sadece bana ait olduğu ve belirli kısmı taş döşeme yapılmıştır.Yalnız bahçede benim için bir bölüm balkon veya ferforje ile kapatılmış bit yer Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap ve mutfak çıkış kapısı açıldığında bu masa sandalye atılacak taş zemine çıkıyor.Yönetim burası ortak alan olduğu için benim eşyalarımı kaldırmamı ve kullanmamam gerektiğini düşünüyor.Burada ne yapmam gerekiyor
Linkback: Arka bahçe kullanımı Mesajı Paylaş


  • Gösterim 1,582 
  • Kat Malikleri ve Kat İrtifakı Sahiplerinin Bağımsız Bölüm Ve Ortak Yerler Üzerindeki Haklarına İlişkin Konular
  • 1 Yanıt




merhaba,

Bu gibi yerlerin sizlere tahsisli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.
Bunun için ilgili sitenin yönetim planı yada dairenizin tapusuna bakabilirsiniz.
Yönetim planında bahçe katı dairelere ekli projede belirtilen alanlar tahsis edilmiştir. Yada kullanımına açılmıştır diye bilir.
Eğer böyle bir ibare yok ise tüm site genelinde bahçe katı dairelerin uygulamaları yanlıştır.
Bu konu ile ilgili açılacak dava tüm site bahçe katlarını teşkil edebilir. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmukiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.