Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yön.Pl.nını 5711'e ısrarla uyarlamayan yönetime yaptırımvarmı?Bloklar neyapmalı?

Başlatan Tarçın, Ağustos 18, 2009, 04:23:27 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yaşadığım sitenin varolan yönetimi,yeni kat mülkiyeti kanununa uyarlanmış yeni bir yönetim planını,işlerine gelmediği için devreye sokmakta isteksiz görünüyorlar, bunun için her şeyi yapmıyorlar.1 kere olağanüstüye gidildi ancak 4/5 çoğunluk bir türlü sağlanamıyor,sanki her şey yolundaymış gibi eski mantık merkezi site yönetimi seçiyorlar ve  2007'den beri varolan yasaya bu zamana kadar muhalefet ettiklerine göre bu şekilde daha ne kadar süre beklemek zorundayız ? Böyle de gidebilecekse o zaman yasa niye çıktı.. Şu an suç işliyor durumda değiller mi? Her türlü itirazı, ihtarı çekiyoruz. Yasal bir yaptırımı nasıl yok bu konunun anlamıyorum.. Re'sen bir şeyler başlatmamız gerek gibi geliyor..
Mesela biz blok olarak yeni yasaya göre kendi kendimizi yönetmeye geçtiğimizi ilan etmek istiyoruz.Bu sırada izleyeceğimiz yol nedir?
Sulh Hukuk'a gitmek gerekir mi, bunun için ne yapmamız gerek? Acil cevaba ihtiyacımız var..

Teşekkürler
Linkback: Yön.Pl.nını 5711'e ısrarla uyarlamayan yönetime yaptırımvarmı?Bloklar neyapmalı?


  • Gösterim 5,132 
  • Forum Yöneticileri İle İletişim Alanı
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler