Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

yönetici görevini yapmazsa noterden ihtar nasıl çekilmeli?

Başlatan ödülkonut, Eylül 02, 2011, 03:19:59 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.


Yardımınıza ihtiyacım var!

6 aylık bebeğimiz var ve apartmandki böceklerin zarar vermesinden çekiniyoruz. yaptığımız araştırmalar böceğin insana zarar verdiği yönde. yöneticimize bunu iletince "BEN KİMSEYLE KONUŞUP İKNA EDEMEM"  dedi ve işin içinden çıktı.

seçimlere gelince vaat üstüne vaat işe gelince ben yapamam. bu konuyla alakalı kendisine noterden ihtar çekmek istiyorum. görevini yapması için. yönlendirmelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.
Linkback: yönetici görevini yapmazsa noterden ihtar nasıl çekilmeli?


  • Gösterim 19,548 
  • Forum Yöneticileri İle İletişim Alanı
  • 1 Yanıtlar
ben giriş katında oturmaktayım . biz apartmanın bütün giderlerine eşit olarak katılmaktayız aidatları eşit ödemekteyiz. giderlerimizin büyük çoğunluğunu asansör bakımına harcanmakta. apartmanın çevre ısı yalıtımı yapılmış ama alt bodrum katı yapılmamış biz bunu yöneticiye söylememize rağmen yönetici bunu bizim kendimizin yaptırmamız gerektiğini söylüyor. bizim girişdeki dairelerin altı bodrum apartman sakinlerinin atık eski eşyaları bulunmakta, yani ortak mülkiyet. biz bu alt yalıtımı kendimizin mi yaptırmamız gerekiyor veya yönetime yaptırma hakkımız varmı. bunun için ne yapmamız gerekiyor.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler