Katmülkiyeti.Com


Reklam Alanı !

Ortak alan onarımı kime ait

Başlatan NSOzcelik, Mayıs 21, 2018, 03:13:26 öö

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 21, 2018, 03:13:26 öö Son düzenlenme: Mayıs 21, 2018, 03:17:51 öö NSOzcelik
Evimde ortak alandan kaynaklı(dış merdiven) su sizmalari oluşmuş durumda. Site yönetimi geçen sene inceleyip sızıntın merdivenden kaynaklandığını ve tamiratının ise site yönetimin sorumluluğunda olmadığını söyledi. Dışarıdan şu geçmesini engelleyen bir boya surerek problemin çözüldüğü düşünmüştüm. Ancak yine aynı sızıntı devam ediyor. Yeni aldığım eşyalar nemden mahvoldu. Tavandaki lamba bile çalışmaz durumda. Dış mekanda ve ortak kullanımı olan merdivenden kaynaklanan problemi kimin çözmesi gerekli.Geçen sene, site yönetimine problemin ortak alanda olduğunu ve tamir edilmesini talep eden bir dilekçe verdim. Yazılı olarak da yanıtını aldım. Buna göre tamiratı ev sahibine ait olduğun söylenmişti. Bu sene sızıntı yine devam ediyor.

Bu sızıntınin tamiratı, ev içinde meydana getirdiği hasar la ilgili nasıl bir yol izlemeliyim. Yönetimin tutumu doğru mu?

Teşekkürler


Linkback: Ortak alan onarımı kime ait Mesajı Paylaş


  • Gösterim 875 
  • Forum Yöneticileri İle İletişim Alanı
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp