Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Mantolama

Başlatan manolya, Şubat 03, 2011, 10:42:06 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

İyi günler diliyorum.Öncelikle sitenizin hizmetleri için teşekkür ediyorum.Yeni yönetici seçildim.İlk defa böyle bir hizmet gerçekleştiriyorum.
Dile getirmeğe çalışacağım konu yöneticiliğim nedeniyle üstlendiğim hukuksal sorumluluğum hangi durumlarda beni zora sokabilir?
Şöyle ki: yönetici seçildiğim toplantıdan  15 gün sonra  dış cephe izelasyonu için cephelerdeki nemlenme nedeniyle, talep üzerine  olağanüstü bir toplantı yaptım.
Toplantıya 16 daireden 9 daire katıldı .Birikmiş  bir miktar para olduğundan işleme  Eylül 2011 de başlanmasına ve bu arada dairelerden her ay gelir gider makbuzu ile
70 TL toplanmasına kalan para içinde yönetime yeniden ödeme planı yapabilme yetkisi verilmesine karar verildi.Mantolamanın tüm sorumluluğunu üzerine alacak olan
yönetici  için bu uygulamanın handikapları neler olabilir? Saygılarımla.
Linkback: Mantolama


  • Gösterim 9,677 
  • Forum Yöneticileri İle İletişim Alanı
  • 3 Yanıtlar
haftalık kapıcı çalışma proğramı  varmıdır

apartmanın kapıcısı yok

İYİ GÜNLER.BLOK DA YÖNETİCİYİM AMA EV EŞİM VE OGLUMUN ÜZERİNE.ORTAK ALANA MÜDAHELEYİ ÖNLEMEK İÇİN DAVA AÇACAGIM.EŞİMDEN VEYA OGLUMDAN ALACAGIM VEKALETNAME ILE DAVA AÇABİLİRMİYİM.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler