Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Acil yanıta ihtiyacım var!

Başlatan tanju, Nisan 17, 2008, 12:23:44 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4 Ayrı bloktan oluşan 64 daireli bir siteyiz. Bir dairemizi ortak alandan olduğu bildirilen bir noktadan dolayı su basmış ve daire  hasar görmüş. Daire sigortalı olduğundan sigorta şirketi zararı tazmin etmiş. Ve yönetimimize bir yazı göndererek yaptığı ödemeyi bize rücu etmiş ve  ödememizi istiyor.
Burada yönetimin hareket tarzı ne olmalı?  Ödeme yapılacaksa kimler yapar?  Yönetim olarak kat maliklerine nasıl bir tebligat yada sigorta şirketine nasıl bir yanıt yazmalıyım? Sigorta şirketinin verdiği süre doldu, ek süre istedim o da Pazartesi(14/4) dolacak. Size daha önce de yazmıştım.
Acil yanıtınız beni çok memnun edecektir.
Saygılarımla.
TANJU AVCI
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: Acil yanıta ihtiyacım var!


  • Gösterim 5,686 
  • Forum Yöneticileri İle İletişim Alanı
  • 1 Yanıtlar
Denetim kurulu  3 aylık yapılacak periyodik denetlemede  ayrı ayrı denetleme yapıp rapor hazırlamıştır.ayrı ayrı yapılan bu denetleme raporları geçerlimidir .? yoksa denetim kurulu olarak verilecek (3 kişi ) nin ortak raporumu geçerlidir.
Şimdiden teşekkür ederim..
Hakan Kurtuluş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler