Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Kapıcı'nın çalışma saatlerine uymaması

Başlatan can11, Kasım 05, 2016, 12:52:12 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kapıcı çalışma saatlerine uymuyor sabah işe gidiyor.Akşam geldiğin'de erken veya geç olabiliyor.Merkezi ısınma sistemini yakıyor yönetici kocası olduğu için işlem yapmıyor.Çöplerimi toplamıyor kapının önüne paspas izi vurup temizlemiyor.Çıkıp itiraz etsem paspas izini delil kullanacak diye itiraz edemiyorum.Oysa kapının gözetleme yerinden paspas izleri bırakıp  hemen merdivenin başına geçtiğini görüyorum.Kazan yakma belgesi yok 15-16 yaşında çocuğu var bazen o Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap bu çok tehlikeli bilgi versem anlamıyor.Apartmanın çoğu uzun süredir komşu oldukların'dan.Adaletli vicdanlı davranmak yerine bu adamı tutuyor.Kazan yakma belgesi olmamasını nereye şikayet edebilirim.(Avukatım yoğun olduğun'dan) dönüş yapmıyor.Oda ayrı bir sorun ne yapmak gerekli.Çöpleri almadığını'da nasıl belgeleyebilirim.
Linkback: Kapıcı'nın çalışma saatlerine uymaması


  • Gösterim 2,869 
  • Çalışanlar ve Kapıcılar ile Apartman Görevlilerine İlişkin Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler