Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Apartman Görevlisi Maaş-SSK

Başlatan adminyonetici, Ekim 26, 2007, 05:37:01 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Selamlar
apartmanımızda çalışan kapıcıya 750 YTL maaş veriliyor buda işletme projesinde belirtilmiş.Fakat SSK dan öğrendiğime göre maaşı asgari ücretten gösteriliyor ve primleri ona göre yatıyor.daha sonra kat maliki olrak bizi herhangi bir şikayet halinde gelecek cezlar nedir ve kim tarafından ödenecektir.Yönetici sorumlumu ne yapmak gerekli.TEŞEKKÜRLER
Linkback: Apartman Görevlisi Maaş-SSK


  • Gösterim 10,705 
  • Çalışanlar ve Kapıcılar ile Apartman Görevlilerine İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Eksik bildirilen primler, ek bildirge ile bildirge ile bildirilirse, her ay için 1/8 oranında asgari ücret idari para cezası ve ekisk ödenen primler gecikme cezası ile birlikte ödenir.Ancak, bu durum kapıcınızın açacağı davayla veya müfettişlik incelemesi sonucu tespit edilirse, her ay için 3 asgari ücret oranında idari para cezası ödenmesi; ayrıca, eksik ödenen primlerin de gecikme cezası ile birlikte ödenmesi gerekir.İdari para cezası ve eksik ödenen primler, kat malikleri tarafından ödenir.Ancak, kat malikleri, ödedikleri idari para cezasını yöneticiden isteyebilirler.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler