Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

pay ölçer

Başlatan noldorimbor, Şubat 22, 2016, 11:19:34 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

merhaba, 2 yıldır binamızda payölçer takılı, geçtiğimiz yıla kadar da pay ölçer paylaşımı ile ödeme yapılıyordu. ancak geçen yıl yönetici ve apartman sakinleri apartmanın faturasını pay ölçre göre değil eski usül bölme kararı aldılar ve pay ölçer akılı olmasına rağmen buna göre paylaşım yapmayı durdurdular. bir kaç daire buna katılmayacağımızı ve ısı paylaşımı yönetmeliğine göre bölüştürülmüş faturalar ibraz edilmezse ödeme yapmayacağımızı bildirdik. ortak apartman giderleri (su kapıcı ödemesi vb9 iiçn ödeme yapıyor anack doğalgaz bedeli olarak "faturasız" bildirlen tutarı ödemiyoruz. konu hakkında yönetime noterden ihtarname de gönderildi. şimdi biriken borç ile ilgili de onların ihtarnamesi mevcut.  bu konuda nasıl ilerlenmesini tavsiye edersiniz?
Linkback: pay ölçer


  • Gösterim 3,526 
  • Bireysel / Merkezi Isınma Sistemine Geçiş , Merkezi Isıtma Sistemi Paylaşımı / Kalorimetre / Payölçer /Doğalgaz /Kombi İle İlgili Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler