Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

merkezi ısınma sisteminin ilk kullanılmaya başlaması

Başlatan bayraktar42, Mart 12, 2012, 04:12:09 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba... Merkezi sistemle ısınacak bir siteden ev aldım. mart 2012 de teslim edilecek. ancak kaloriferlerin yanmayacağı şeklinde müteahhitin ve şantiye şefinin ifadeleri var. 5 bloktan oluşan bir site. her blok 52 daire. Kalorimatik sistemi olacak. Herkes yaktığı kadarını ödeyecek.  yakmayan %30'unu ödeyecek. buna rağmen bir dahaki kışa kadar kalorifer yanmayacak. buna itiraz hakkım var mı? kısa sürede yardımcı olursanız sevinirim. 
Linkback: merkezi ısınma sisteminin ilk kullanılmaya başlaması


  • Gösterim 7,128 
  • Bireysel / Merkezi Isınma Sistemine Geçiş , Merkezi Isıtma Sistemi Paylaşımı / Kalorimetre / Payölçer /Doğalgaz /Kombi İle İlgili Konular
  • 1 Yanıtlar
Merkezi ısıtma her blokta ayrı ayrı kurulu ise bağımsız bölümlerin 2/3'ü oturabilir durumda ve satılmış ise , iskan izni de alınmış ise müteahhid yönetimi oluşturmak ve ortak ısınmayı devreye almak durumundadır.

Yine aynı bakış açısı ile sitede tek merkezden merkezi ısıtma yapılıyorsa  bağımsız bölümlerin 2/3'ü oturabilir durumda ve satılmış ise , iskan izni de alınmış ise müteahhid yönetimi oluşturmak ve ortak ısınmayı devreye almak durumundadır.

Aksi hallerde merkezi ısıtmanın devreye alınmadan geçerli şartların beklenmesi mümkündür.

BU hususta açıklayıcı bir bilgi daha önce verilmişti. Ortak ısıtmayı tüm giderler dahilinde düşünebiliriz.
Bakınız aşağıdaki link.

Kat Mülkiyeti Ne Zaman Uygulamaya Başlanır??? Oturulmaya Başlandığında Mı?
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler