Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Kombiye Geçiş İçin %100 (Yüzde Yüz Mü) Gerekir...... HAYIR!

Başlatan Ozan ÖZEN - KatMulkiyeti.Com, Ocak 15, 2008, 10:22:14 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Özel mesajla gelen bir soru...

Sayın Üyelerimiz Lütfen Özel Mesajla Soru Sormayınız. Soracağınız Konuyu Önce Forum İçinde Arama Yaparak İlgili Bölüm ve Başlığın Altında Sorunuz. Aksi Taktirde Mesajlarınıza Sadece Bakım Tarihlerinde ve Uzun Zaman Sonra Cevaplar Alırsınız.
Kat irtifakı olmayan sitede kat mülkiyet kanun
« Gönderilen: admin : Ocak 11, 2008, 04:27:24 pm » Alıntı Yanıtla Sil   

--------------------------------------------------------------------------------
Bizim istemizde 30 d.var. Şuanki ısınma sistemimiz merkezi doğalgaz sistemi. 28 kişi kombi sistemine geçmek istiyor.  Geçmek içinde dilekçe vermiş durumda.

Binamız arsa paylı olduğu için kat mülkiyeti kurulmuş durumda değil. (Bu durumun bir önemi yok. Kombiye geçiş kararları aynen uygulanır) Şimdi biz kombili sisteme geçmek için ne yapmamız gerekiyor. %100 çoğunluk olmadığı zaman nasıl bir yol izlemeliyiz ki bu işi gerçekleştirelim.
Ayrıca apartman sakinlerinden bazıları eğer olmaz ise merkezi sistem borularını dairelirinden kesip kombi döşetmeyi düşünüyorlar ve bu hiç azımsanamayacak kadar kişi bunu düşünüyor. Sonucu ne olur.? (Sonucu ... Suç işlerler . Keyfien ortak alanlara müadahale edilemez. Dairelerinin içinden geçse de ortak tesisat boruları ortak alanın bir parçasıdır. Diğer kat maliklerinin faydalanmasını engellemek suçtur. Ayrıca boruyu kestikten sonra diğer kat maliklerine sıcak su gitse dahi bouyu kesen kat maliki artık faydalanmıyorum gerekçesi ile ortak yakıt parasını ödemekten cayamaz.) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..... Birde herkese sormak istiyorum bu soruyu ama ana sayfaya göndere bilmek için nasıl ve nereye ne yazacağımı bilmediğim için direk size gönderiyorum.....

Bu arada zaten yerterli çoğunluğu fazlası ile sağlamışsınız. Eğer  bireysel doğalgaza geçme kararını kat malikleri kurulu toplantısında almadı iseniz, hemen olağanüstü genel kurul yapınız. Ve kat maliklerinin arsa payı ve sayı olarak çoğunluğu ile karar alınız.

Bu konudaki diğer açıklamları incelemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Linkback: Kombiye Geçiş İçin %100 (Yüzde Yüz Mü) Gerekir...... HAYIR!


Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif
  • Gösterim 6,298 
  • Bireysel / Merkezi Isınma Sistemine Geçiş , Merkezi Isıtma Sistemi Paylaşımı / Kalorimetre / Payölçer /Doğalgaz /Kombi İle İlgili Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler