Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

2000 metrekare hesabı

Başlatan batıbeki, Aralık 30, 2014, 01:55:24 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sitemizde  şu  anda merkezi sistemde kömür yakılan kalorifer sistemi vardır. Doğal gaza geçeceğiz. K.M.Kanunun 42. maddesindeki 2000 metrekare,  sitedeki her blok için ayrı ayrı mı hesaplanacak, yoksa sitedeki blokların tamamı için mi hesaplanacak. (tek bir blok 2000 metrekarenin altında, ancak sitedeki 5 blokun tamamı 2000 metrekarenin üstünde.)
Linkback: 2000 metrekare hesabı


  • Gösterim 7,633 
  • Bireysel / Merkezi Isınma Sistemine Geçiş , Merkezi Isıtma Sistemi Paylaşımı / Kalorimetre / Payölçer /Doğalgaz /Kombi İle İlgili Konular
  • 1 Yanıtlar
#1
Tüm bloklar aynı sicilde ise ( yani siteniz 5 bloktan oluşan bir toplu yapı ise ) o halde tüm blokların toplam metrekaresi hesabında 2000 m2 den büyük ya da küçük olma durumunda bakılacak .
Tüm bloklar aynı sicilde değil ise  ( yani siteniz diye tabir ettiğiniz yapıların her biri ayrı ayrı tapu sicilinde kayıtlı ise / toplu yapı değilse ) o halde her bir blokun dairelerinin toplam metrekaresi ayrı ayrı blok bazında hesaplanacak ve her blokun toplam 2000 m2 den büyük ya da küçük olma durumunda bakılacak .

Konuyu Kapatıyoruz. Benzer Cevaplar Merkezi ısıtma ve sıcak su giderlerinin paylaştırılması ? konusunda mevcut
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Buradan devam ederek daha ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler