Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Site dışı dükkandan aidat istemi

Başlatan dddduyguu, Ağustos 19, 2011, 12:09:23 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar,

12 bloktan oluşan bir sitenin altında köşe blokta bağımsız bir dükkanımız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap yönetimi altında 3 dükkan bulunan köşe bloğu dışarıda bırakarak kalın duvarlar ile siteyi çevrelemiş, dükkanlarla site arasında  hiçbir bağlantı bırakmamıştır.Siteye 200 metre ileriden giriş yapabiliyoruz.Hiçbir güvenlik, temizlik, otopark, ortak alan gibi yerleri kullanma hakkımız kalmamıştır.Ancak buna rağmen site yönetimi tapuda bağımsız dükkan geçmesine rağmen bizi daire gibi görüp, dairelerden aldığı aidatı bizdende  istemektedir.Gerekçe olarak kat mülkiyeti kanunun aynı taslağı olarak düzenlenmiş oldukları yönetim planını öne sürmektedir. Yönetim ile görüşüp bizimde bizim aidat ödemekten kaçmadığımızı ancak otopark, güvenlik gibi haklardan yararlanmak istediğimizi belirttik ama geçerli bir sonuç alamadık bize mahkemeye başvurmamızı söylediler. Yönetim bunun üzerine bize bildirim yapmadan hakkımızda icra takibi başlamış, icra memurları dükkana gelince takip başlattığını öğrendik.Şu anda icra takibi mahkemeye taşındı.bizde hem icra takibinin durdurulması hemde  haklardan yararlanmak istediğimiz halde yönetimin buna kayıtsız kaldığına dair tespit davası açabilir miyiz? Dükkan olduğumuz halde arsa payı oranında aidat ödememiz ve kapıcı, asansör gibi giderlerden muaf tutulmamız gerekmez mi?

teşekkürler,
Linkback: Site dışı dükkandan aidat istemi


  • Gösterim 8,556 
  • Bağımsız Bölüm, Arsa Payı, Eklentiler İle İlgili Konular
  • 1 Yanıtlar
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler