Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

GENEL KURUL KARARI GEREKLİ Mİ

Başlatan umuterva, Mayıs 18, 2016, 06:25:02 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SİTEMİZİN ÇATI ASANSÖR DAİRESİ ÜZERİNE WİFİ İSTASYONU DENİLEN (KET ) KISA MESAFELİ TELSİZ CİHAZLARI OLARAK ADLANDIRAN BİR YER KİRALADIK.YÖNETİM KURULU KARARIYLA.bU SİSTEM İNTERNET DAGITIYOR .BAZ İSTASYONU KAPSAMINDA DEGİL BENİM MERAK ETTİGİM GENEL KURUL KARARI GEREKİP GEREKMEDİGİ

İLGİNİZ VE YERECEGİNİZ BİLGİLER İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM
Linkback: GENEL KURUL KARARI GEREKLİ Mİ


  • Gösterim 5,988 
  • Bağımsız Bölüm, Arsa Payı, Eklentiler İle İlgili Konular
  • 3 Yanıtlar
Selamlar, bahsettiğiniz işlem için karar defterinizde yöneticinin tek basına bu ve buna benzer eylemlerde bulunabilme yetkisi var ise genel kurur gerekmez.   
Bir çok proje devamlı genel kurul yapmamak ve kat maliklerini rahatsız etmemek için baştan bu tip işler ve demir baş alımları için yetkiyi yönetime verme kararını alıp deftere yazmaktalar.
Bu  sayede hukuksuz eylemlerde bulunmanın sonradan huzursuzluk çıkmasının da önüne geçilmiş oluyor. Sağlık ve esenlik ile kalınız...

verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.peki biz sözleşmeyi tek taraflı fesh etmek ister isek yapmamız gereken ve ödenecek bir tazminat varmıdır.

Ortak Alanlarda tadilat ve/veya tesis kurulabilmesi için Tüm Kat Maliklerinin beşte dördünün oyu gerekir. Usulsüz olduğundan, yönetim aleyhine "El Atmanın Önlenmesi ve Eski Hale Getirme" isimli dava açılabilir.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler