Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Site Yöneticisi Girişe İsmini Yazmazsa ve Yeni Kat Malikine İŞletme Projesini ve Yönetim Planı Kopyasını Vermezse Nereye Şikayet Edilir.?

Başlatan arzuhal, Şubat 09, 2008, 09:40:57 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kimliğini ve adresini site veya apartman malikine veya maliklerine açıklamayan yönetici (kurul toplantısına kadar) nereye şikayet edilir ? Bunun için dava mı açmak lazım ? Bu arada yönetici, siteye yeni taşınan bir malike, yönetim planını ve işletme projesini talep edilirse göstermeye mecburmudur ? Göstermezse nereye şikayet edilir ?
Linkback: Site Yöneticisi Girişe İsmini Yazmazsa ve Yeni Kat Malikine İŞletme Projesini ve Yönetim Planı Kopyasını Vermezse Nereye Şikayet Edilir.?


  • Gösterim 10,938 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar

Sayın Arzuhal,

Tüm şikayetleriniz için öncelikle yönetci veya yönetim kurulunuza bir ihtarname çekmeniz , şikayet yerine sorunun hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

Diğer tüm şikayetleriniz için bir avukat tevkil ederek Sulk Hukuk Mahkemelerine başvurabilirsiniz.

Yönetici, siteye yeni taşınan bir malike, işletme projesini talep edilirse göstermeye mecburdur. Zaten aidatı alması için tebliğ etmesi gerek.

Yönetici, siteye yeni taşınan bir malike, yönetim planını talep edilirse göstermeye mecbur değildir. Kat maliki yönetim planını ilgili tapu müdürlüğünden başvurarak alabilir. Yine de biz yöneticilere kat maliklerine kolaylık olması açısından bir kopyasını vermesini öneriyoruz. Ancak yöneticinin bu hususta yasal bir zorunluluğu yok.

Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz
sag taraf reklam alanı
sol taraf reklam alanı