Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Zorla Yönetici Seçilebilir Mi?

Başlatan mekin2000, Ocak 21, 2009, 06:27:08 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar, herkese selamlar benim de danışmak istediğim konu şu;

Yıllık genel kurul toplantısında eğer çoğunluk sağlanırsa ben istemediğim halde beni zorla yönetici seçebilirler mi? eğer seçilmek istemiyorsam kendimi nasıl korurum. Acil olarak fikir beyan edebilirseniz sevinirim. Saygılarımla.

Açıklama:

Ben apartmanımızda 2005-2006-2007 yıllarında 3 sene yöneticilik yaptım. Apartman 19 hane ve de 4 dükkan bulunmasına rağmen kimse yönetici olmak istemediği için daha önceki yıllarda, yöneticilik sürekli olarak 2 kişi arasında gidip gelmiş. Geçen sene herkesi yıllık yönetim kurulu toplantısına çağırmama rağmen samimiyet dışı bir davranışla o 2 kişi de toplantıdan kaçtı... yani yönetici olmamak için. sözüm ona bana emri vaki 1 sene daha yöneticilik yaptıracaklardı.

ben de sordum soruşturdum, dönem bitiminde istifa dilekçesi verip denetçilere tebliğ ettim, mecbur kaldılar kendi aralarında yönetici seçmeye.

bunların dışında farklı samimiyetsizlikler de olduğu için kesinlikle yönetici olmak istemiyorum. Bu hafta sonu da yine toplantı var... ben de katılmayacağım misilleme olarak...
Linkback: Zorla Yönetici Seçilebilir Mi?


  • Gösterim 11,361 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Anayasamız yüklentiyi yasaklamıştır.
Bulunmadığınız toplantıda rızanız alınmadan yönetici seçilemezsiniz.
Eğer böyle bir madde karara geçmiş ise.
Noter tebligatı gönderiniz . Kabul etmeyiniz.
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler