Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yönetim Planı Hk.

Başlatan gidaş, Mart 09, 2011, 01:37:12 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Değerli Arkadaşlar,

5 blok 80 daireden oluşan bir siteyiz. Sitemizin Yönetim Planı'nı değiştirmek istediğimizde  Yönetim Planı o zaman için %50 yeterlilik olmasına rağmen yeterli çoğunluk sağlanamadığı için değiştirilemedi. Şimdi Site sakinlerinden bir itiraz geldi sizin yönetiminiz geçerli değil, yeni kat mülkiyeti kanununa göre seçim yapılması her bloğun kendi temsilcisini seçip, o temsilcilerinde site yönetimini oluşturması gerektiğini söyledi. Şimdi sormak istediğim Yönetim Planını yeni Kanuna göre değiştiremedik çünkü yeterli sayıya ulaşamadık. Şimdi de Yönetim planını değiştirmek için 5/4 çoğunluk gerekiyor, Yönetim Planını değiştirmeden itiraz eden site sakininin dedikleri yapılabilir mi? Yapılabilmesi için Yönetim Planının değiştirilme zorunluluğu yok mu?

Teşekkür eder, saygılar sunarım.
Linkback: Yönetim Planı Hk.


  • Gösterim 6,588 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler