Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yönetim Kurulu seçimi

Başlatan CihangirYonetici, Haziran 01, 2021, 03:22:33 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herkese merhaba,
Sitemizde şimdiye kadar yönetim kurulları hep önceden istişare edilip rakip aday çıkmayacak şekilde 3 kişi ve 2 yedek olarak oluşturuldu. Gelecek genel kurulda 3'den fazla aday olacak. Seçimde izlenmesi gereken yola dair internette kesin bir bilgi bulamadık.
Soru şu: Yönetim Kurulu 3 asil ve yedek üyelerden oluşuyor. Adaylar arasında birbiri ile çalışmak istemeyen insanlar var. Her bir kat maliki oy pusulasına kurulu oluşturmasını istedikleri 3 ismi mi yazmalı yoksa 1 isim yazılıp en çok oyu toplayan 3 kişi birbiri ile anlaşamayacak olsa dahi kurulu oluşturmalı mı? Adaylar yerine listeler oylanabilir mi?Sitenin bir yönetim planı bulunmamaktadır.
Linkback: Yönetim Kurulu seçimi


  • Gösterim 1,104 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler