Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yöneticinin (müteahhid de yönetici olabilir) Kat malikleri listesi'ni istenince

Başlatan arzuhal, Mart 03, 2008, 12:47:54 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yeni bitirilmiş bir yazlıkçı sitesinde oturuyorum. Sitede bütün vilalar yerleşilmiş vaziyette ama birçoğunun sahibi şu anda sitede değiller. Yazın veya başka bir zaman gelecekler. Şimdiki yöneticiden (inşaat firması) diğer maliklerin isimlerini ve tel numaralarını veya email adreslerini istedim (mesela gerekirse bir olağanüstü malikler kurulu toplanması için onlarla temas etmek gerekli), ama vermiyor. Bu durumda ne yapılabilir ?

Cebabınız için teşekkürler.

Linkback: Yöneticinin (müteahhid de yönetici olabilir) Kat malikleri listesi'ni istenince


  • Gösterim 7,343 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Aslında kat malikleri isim - telefon veya adres yani irtibat bilgilerini sizlere vermek zorunda değil. Tabi ben ilgili şirketi müteahhid olarak değil, sizin tanımladığınız şekilde yönetici olarak değerlendiriyorum.

Ancak müteahhid olup da isim listesini vermemesi bir sürü olumsuz durumu akla getirebilir. Bu sebeple vermesi doğru olur.

Siz noterden sitedeki kat maliklerini tanımak istediğinize ve yönetim işlerinin doğru gitmediğine inandığınız şeklinde ifadeleri içeren bir ihtarname gönderin . Bir test edin bakarsınız verir.

İhtarnameye cevap da vermeyebilir. Bilginiz olsun.

Neyse biraz sabır...
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler