Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Yöneticinin (müteahhid de yönetici olabilir) Kat malikleri listesi'ni istenince

Başlatan arzuhal, Mart 03, 2008, 04:02:54 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yeni bitirilmiş bir yazlıkçı sitesinde oturuyorum. Sitede bütün vilalar yerleşilmiş vaziyette ama birçoğunun sahibi şu anda sitede değiller. Yazın veya başka bir zaman gelecekler. Şimdiki yöneticiden (inşaat firması) diğer maliklerin isimlerini ve tel numaralarını veya email adreslerini istedim (mesela gerekirse bir olağanüstü malikler kurulu toplanması için onlarla temas etmek gerekli), ama vermiyor. Bu durumda ne yapılabilir ?

Cebabınız için teşekkürler.

Linkback: Yöneticinin (müteahhid de yönetici olabilir) Kat malikleri listesi'ni istenince Mesajı Paylaş


  • Gösterim 6,591 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıt
Aslında kat malikleri isim - telefon veya adres yani irtibat bilgilerini sizlere vermek zorunda değil. Tabi ben ilgili şirketi müteahhid olarak değil, sizin tanımladığınız şekilde yönetici olarak değerlendiriyorum.

Ancak müteahhid olup da isim listesini vermemesi bir sürü olumsuz durumu akla getirebilir. Bu sebeple vermesi doğru olur.

Siz noterden sitedeki kat maliklerini tanımak istediğinize ve yönetim işlerinin doğru gitmediğine inandığınız şeklinde ifadeleri içeren bir ihtarname gönderin . Bir test edin bakarsınız verir.

İhtarnameye cevap da vermeyebilir. Bilginiz olsun.

Neyse biraz sabır...
Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp