Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

TEBLİGAT KANUNU(İlgili maddeler)

Başlatan Ozan ÖZEN - KatMulkiyeti.Com, Aralık 19, 2007, 12:55:54 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TEBLİGAT KANUNU(İlgili maddeler)      Bağımsız bölüm sahiplerine tebligat:

                   Ek Madde 1-(6/6/1985-3220 sayılı kanunun 20 nci maddesi ile gelen numarasız ek    madde olup teselsül için numaralandırılmamıştır.)     Kat mülkiyeti kanununun uygulandığı hallerde,ortak taşınmazda oturmayan her bağımsız bölüm sahibi,apartman yönetimi ve ortak giderler ile ilgili tebligat yönünden geçerli olmak üzere,Türkiye’de bir adresini yöneticiye yazılı olarak bildirmek zorundadır.

         Apartman yönetimi ve ortak giderler ile ilgili tebligatlar bu adrese yapılır.          Bağımsız bölüm sahibinin adres bildirmemesi veya yazılı olarak bildirdiği adrese tebligat yapılmaması hallerinde,bundan sonraki bütün tebligatlar,o kişiye ait bağımsız  bölümde fiilen oturana yapılır.

        Tebligatın bir örneği apartman girişinde bulundurulacak ilan tahtasına asılır.Bağımsız bölümde fiilen oturana bu şekilde yapılacak tebligat  bağımsız bölüm sahibine yapılmış sayılır.

Linkback: TEBLİGAT KANUNU(İlgili maddeler) Mesajı Paylaş


Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 3,743 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp