Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

Site Yöneticisi Girişe İsmini Yazmazsa ve Yeni Kat Malikine İŞletme Projesini ve Yönetim Planı Kopyasını Vermezse Nereye Şikayet Edilir.?

Başlatan arzuhal, Şubat 09, 2008, 12:55:57 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kimliğini ve adresini site veya apartman malikine veya maliklerine açıklamayan yönetici (kurul toplantısına kadar) nereye şikayet edilir ? Bunun için dava mı açmak lazım ? Bu arada yönetici, siteye yeni taşınan bir malike, yönetim planını ve işletme projesini talep edilirse göstermeye mecburmudur ? Göstermezse nereye şikayet edilir ?
Linkback: Site Yöneticisi Girişe İsmini Yazmazsa ve Yeni Kat Malikine İŞletme Projesini ve Yönetim Planı Kopyasını Vermezse Nereye Şikayet Edilir.? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 8,481 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıt
Sayın Arzuhal,

Tüm şikayetleriniz için öncelikle yönetci veya yönetim kurulunuza bir ihtarname çekmeniz , şikayet yerine sorunun hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

Diğer tüm şikayetleriniz için bir avukat tevkil ederek Sulk Hukuk Mahkemelerine başvurabilirsiniz.

Yönetici, siteye yeni taşınan bir malike, işletme projesini talep edilirse göstermeye mecburdur. Zaten aidatı alması için tebliğ etmesi gerek.

Yönetici, siteye yeni taşınan bir malike, yönetim planını talep edilirse göstermeye mecbur değildir. Kat maliki yönetim planını ilgili tapu müdürlüğünden başvurarak alabilir. Yine de biz yöneticilere kat maliklerine kolaylık olması açısından bir kopyasını vermesini öneriyoruz. Ancak yöneticinin bu hususta yasal bir zorunluluğu yok.

Mesajı Paylaş
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp