Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Kaşeli ve imzalı makbuz aidatın ödenediği anlamına mı gelir?

Başlatan noicha, Mayıs 06, 2015, 02:36:36 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar, kiracımız apartman aidatlarını ödemeden binayı terketmiş durumda. Tabi ki geride yüklü bir miktar aidat borcunu da bırakarak. Şimdi yönetici bu aidatları bizden talep ediyor. Ne var ki elindeki makbuz koçanında tüm bu aidatlar kendisi tarafından kaşeli ve imzalı olarak "alındı" şeklinde görünüyor. Bu durumda bu makbuzlar aidatların tahsil edildiği anlamını yaşımaz mı, bu makbuzlara dayanarak bizi icraya verirse itiraz hakkımız var mı?
Linkback: Kaşeli ve imzalı makbuz aidatın ödenediği anlamına mı gelir?


  • Gösterim 5,886 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Sayın noicha;
Alındı görünen bir belge ile sizi icraya veremez. Kiracı otururken icra işlemi yapmalıydı. Ancak ödenmediğini ileri sürerek sizi icraya verir, banka dekontu alındı makbuzu vb. bir belge ile ispat edemezseniz sizden tahsil eder. Lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız. Saygılarımızla.
SİYOMER GAYRİMENKUL <br />YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.<br />  "Site Yönetim Merkezi"<br /><br />0 ( 216 ) 504 69 85<br />0 ( 212 ) 999 80 01 <br />0 ( 532 ) 595 94 00 <br />www.siyomer.com<br />info@siyomer.com<br />Adres: Bağdat Caddesi No: 490 Kat: 1 Ofis No: 7 <br />Maltepe/İSTANBUL PK: 34846


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler