Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

KARAR DEFTERİNE ALINAN KARARDAN GERİ DÖNÜŞ MÜMKÜNMÜDÜR.

Başlatan burfe, Mayıs 24, 2008, 12:39:41 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Toplamtı neticesinde oy çokluğuyla alınan bir kararın uygulanmaması için nasıl  bir yol izlemek gerekir, geri dönüşü nasıl olur bu konuda bilgisi olan arkadaş v arsa yardımcı olursa çok sevinirim. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşkkürler..
Linkback: KARAR DEFTERİNE ALINAN KARARDAN GERİ DÖNÜŞ MÜMKÜNMÜDÜR.


  • Gösterim 6,908 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 2 Yanıtlar
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Toplamtı neticesinde oy çokluğuyla alınan bir kararın uygulanmaması için nasıl  bir yol izlemek gerekir, geri dönüşü nasıl olur bu konuda bilgisi olan arkadaş v arsa yardımcı olursa çok sevinirim. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşkkürler..

Kararın niteliğine bağlı olmakla birlikte ; "oy çokluğu " ile alınan bir karardan "oyçokluğu" ile dönülebilir.

Ancak dediğim gibi kararın niteliği önemlidir. Bazı kararlar için "oy çokluğu " yeterli olmayabilir. Ya da karar uygulanmış ve ciddi bir masraf yapılmışsa geri dönmek kat malikleri yararına oy çokluğu ile mümkün olmayabilir.

Sorunu daha açık yazarsanız , açık cevap alabilirsiniz.

Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif

merhabalar bu 3. mesajım oluyor buna acilen cevap verirseniz sevinirim sitemiz a ve bloktan oluşuyor(a 34 daire  b 25 dairedir) plağan üstü toplantıda asansör sorunları konuşulması için toplanılmıştı fakat gündem dışı karar alınarak 30 kabul 1 red oyuyla a ve b blok ayrılması yönünde karar alınmıştır fakat bu toplantı sırasında yöneticimiz tarafından bizleri ne gibi zorlukların beklediği bilgilendirilmemiş ve oldu bittiye getirilmiştir ve bir çok sorunlar çıktı ortaya örneğin a blok  var olan kapıcının devamını istiyor fakat b blok kapcıyı işten çıkarma karar almıştır biz oturan sakinler olarak olağan üstü toplantı isteyip daha önce alınan  ayrılma kararının yeniden gündeme taşınmasını yada önceki toplantıyı iptal etme şansımız varmı  bu arada  ayrılma kararı verildikten sonra a blok kendi yöneticisini seçmeden b blok kapıcıyı işten çıkarmıştır ayrılmadan önce yönetim b blokdaydı şu an sadece ayrılma karaı karar defterinde yazıyor her hangi bir şekilde yönetim ibra  olmadı b blok kendi arasında yaptığı toplantıda ibrasını sunmuştur ve yeniden yönetimini seçmiştir bu durumda tüm bu alınan karların iptalini istememiz için nasıl bir yön çizmeliyiz acil çözüm bekliyoruz saygılarımla


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler