Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

GEREKSİZ VE LÜKS MASRAFLARIN DAYATILMASI

Başlatan Kadir Özdemir, Ağustos 31, 2021, 11:50:39 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herkese merhabalar,

Bir konuda uzman görüşlerinizi almayı önemle rica ediyorum.

12.04.2021 tarihinde site toplantımız gerçekleşti. Bir çok karar alındı. Fakat bunlardan bir tanesi çok masraflı ve gerek görmediğim bir masraftı. (Yaklaşık 120 daire var fakat katılım maksimum 20-30 kişiydi. Sanırım vekaletler ile çoğunluk sayıya ulaşıldı). Ben ve bir kişi daha reddetti. Diğer reddeden muhalefet şerhi düştü. (ilk kez ev sahibi olduğum için ne demek olduğunu bilmiyordum). İlgili kararları fotoğraf olarak da paylaştım.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

1. ve 2. fotoğraflarda alınan kararlar mevcut.

28-29 ağustos 2021 tarihinde ise site girişinde 3. fotoğraftaki liste için imza istendi vermedim. (Zaten 30 Ağustosta başlanacağı yazılmış. Ve başlandı da. Neden imza toplanıyor bir daha?)
Fotoğrafta da görüldüğü gibi yapılacaklar listesindekilerin çoğu lüks, pahalı ve gereksiz. Sanırım bazı kişiler evlerinin değerlenmesini istediği için böyle bir şey yapıyor. Fakat site daha 12-13 yıllık ve buradaki yazanların çoğuna gerçekten ihtiyaç yok. Oldu bittiye getirilmeye çalışılıyor sanki. Sanırım aşırı pahalı ve lükse giren yenilikler diye bir kanun mevcut. Açıkçası yönetimdeki kişiler de yakın komşularım olduğu için komşuluk ilişkilerim bozulsun istemiyorum. Ama bu durum hiç içime sinmiyor ve de bu parayı ödemeye durumum da yok. Sizce bir usulsüzlük mevcut mudur ve nasıl bir yol izlemeliyim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Linkback: GEREKSİZ VE LÜKS MASRAFLARIN DAYATILMASI


  • Gösterim 760 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler