Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Genel Kurul karına uymama

Başlatan osman32, Nisan 12, 2019, 07:16:28 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sitemizde Genel Kurulda alınan karara bağlı olarak yapılacak iş için mahkemeden bilirkişi talebine karar verilmişti. Ancak yönetim mahkemeye gitmek yerine 5/4 çoğunluğun imzasını alarak işin yapılmasına karar vermiş. Soru1: Bu işin mali giderlerine katılma zorunluğunu ortadan kaldırır mı?
Soru2: Yönetim bu tutumuyla suç işlemiş olur mu?
 
Aydınlatabilirseniz sevinirim. Saygılarımla.

Linkback: Genel Kurul karına uymama


  • Gösterim 1,758 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 2 Yanıtlar
Genel kurul kararının uygulanmasına mahkemece ara karar verilerek tedbir uygulanmamış ise mahkeme sonucu beklemeksizin iş yaptırılmaya başlanabilir. Ancak mahkeme tümden kararın iptaline karar verirse kimse ödemek zorunda değildir. Ödeme yapanlar da mahkeme kararını gerekçe göstererek ödedikleri paraları geri isteyebilir.
Yazdıklarım hukuki bilgi değil, tecrübe paylaşımından ibarettir.

Merhaba. bildiğim kadarıyla böyle durumlarda hakimin müdahalesi istenebiliyor, ama yine de uzman bir avukata danışmanız daha faydalı olacaktır muhtemelen. ayrıca konuyla ilgili şu yazıya da bakabilirsiniz : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler