Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Bağımız Bölümlere Site Yönetimi Elektrik Satabilir Mi?

Başlatan yengeç, Aralık 27, 2007, 12:30:17 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

henüz TEDAŞ tarafından teslim alımayan toplu konut sitesinde,evlerin  elektrik dağıtımları  site trafosu  üzerinden sağlanmaktadır.ancak her evin topusu vardır ve günün şartlarına uygun elektrik sayaçları bulunmaktadır.her ev elektrik kullanımını  harcadığı kws üzerinden site yönetimine ödemektedir.sitede kullanılan ortak aydınlatma ve diğer elektrik giderleri site genel giderlerinden karşılanmaktadır.bu durumda site yönetimi konutlarda halen uygulanmakda olan  kws bedelinin  üğzerinde tahsilat yapabilir mi.? bu şekilde yapılmak istenilen tahsilta karşı kat malikinin yapması gereken işlem nedir.?
Linkback: Bağımız Bölümlere Site Yönetimi Elektrik Satabilir Mi?


  • Gösterim 5,446 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler