Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Apartman Yöneticilik Durumum?

Başlatan selami, Kasım 26, 2007, 06:09:57 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

2000 yılından 2006 yılına kadar tüm yönetim kurul toplantıları yapılmış olup, karar defterleri imzalıdır.6 yıllık yöneticiliğimiz devam etmekte olup diğer kat malikleriyle bazı konularda şahsi ihtilaflar olduğundan 2007 yılında toplantı yapılamamıştır.Bu durumda yöneticilik sıfatım devam etmektemidir?
Linkback: Apartman Yöneticilik Durumum?


  • Gösterim 6,198 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 1 Yanıtlar
Apartman yöneticisinin değiştirilmesi kat malikleri kurulunun kararıyla mümkün olduğundan ve bu hususta henüz karar verilmediğinden yöneticiliğiniz devam etmektedir.


Kat malikleri tarafından seçilen veya mahkeme tarafından atanan yönetici, 1 yıl süre ile görev yapar.
Bu nedenle yöneticilik görevinizin ancak geçmiş 6 toplantıda yeniden yönetici seçilmiş olmanız halinde devam ettiğine inanıyorum.
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler