Ana Menü Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.


Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

Yeni Kanuna Göre Yönetici Görev Süresi Bu Yıl Seçildim. Görev Sürem Ne?

Başlatan beltaş, Aralık 26, 2007, 10:50:43 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ben haziran ayında 17 blok 170 dairali bir siteye yönetici seçildim.Bu yıl haziran ayında yapmam gereken genel kurulda yönetici seçimi yapılacakmı yoksa sadece faaliyet raporu ve yönetim planımı üyelere sunulacak.Bildiğim kadarıyla ytöntici seçimi 2 yılda bir yapılacak.
Linkback: Yeni Kanuna Göre Yönetici Görev Süresi Bu Yıl Seçildim. Görev Sürem Ne?


  • Gösterim 8,081 
  • Yöneticilik Seçimi İLe İLgili Konular
  • 1 Yanıtlar
Hayır sizin 2008 yılı Haziran'ında yapacağınız toplantıda yönetici seçimi yapılacak. Söylediğiniz husus kanunun yürülüğe girdikten sonraki tarihlerde yapılan genel kurullarda seçilen yöneticiler için geçerli. (26 Kasım 2007 tarihi ve sonrası)

Yine de genel kurullarda yöneticilik süresinin seçim maddesine yazılmasında yarar var."" Sn............   /.../..... tarihinde (iki yıl sonraki toplantı ayı ve yılı) yapılacak toplantıya kadar yönetici seçilmiştir. ... gibi"
Forum'da Daha Önce Verilen Cevaplar İle İlgili Küçük Bir Araştırma Yapınız. Özel mesajların kamuya faydası yoktur! Arama için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

traffic.gif


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler