Katmülkiyeti.Com


Katmulkiyeti

İzlemek İçin Tıklayın...  Apsiyon Akademi Yönetici Sohbetleri

"Dilediğiniz Zaman İzlemek İçin Yukarıdaki Görsele Tıklayınız... Apsiyon Yönetici Sohbetleri"

İlk Genel Kurul Toplantısı ve Yapılacak İşlemler.

Başlatan Denizci07, Aralık 03, 2008, 05:02:17 ös

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar,
Ben Mayıs/2008'den beri 15 daireli bir apartmanda oturuyorum.Aprtman yeni olduğu için sorunlarla ben ilgileniyorum.Şu an 8 daire oturuyor.Bunların 5 tanesi ev sahibi kalnı kiracı.Binanın Genel İskanı henüz alınmayık.
Mütahit 1-2 ay içinde alıcağını söylüyor.Eskiden şatiye Elektriği kullanıyorduk bu hafta %99 normal elektriğe geçicez fakat abonelik işlemleri ve genel yerler için kullanılacak elektrik ve buna bağlı saatle ilgili abonelik nasıl olcak bilmiyorum.Elektrik normale dönünce ister istemez boş dairelerde dolucak.
Ancak bundan daha önemlisi ilk Genel Kurul Toplantısı nasıl olucak bu toplantıda nelerin yapılması gerekir, hazırlanması gereken belgeler nelerdir (Siteye baktım ama ilk toplantıyla ilgili birşeyler buşlamadım bu sebple örnek belgeleri mesela daha önce tutulmuş bir karar defteri örneği....vs bulabilirsem çok iyi olucak)
bu konularda yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca Genel iskanın alınıp alınmaması durumu değiştiriyormuLinkback: İlk Genel Kurul Toplantısı ve Yapılacak İşlemler. Mesajı Paylaş


  • Gösterim 6,915 
  • Anagayrimenkulün Yönetimine İlişkin Konular
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp