Katmulkiyeti

Sorunuzla İlgili Cevaba Ulaşmak İçin

Sayın Üyelerimiz, 
Biraz sonra soracağınız sorulara benzer bir çok soru www.KatMulkiyeti.Com içinde yanıtlanmış olabilir.
Lütfen beklememeniz adına sorunuz ile ilgili daha önce verilen cevaplar arasında küçük bir araştırma yapınız.
Arama sayfasına ulaşmak için ! BURAYA , ASAGIDAKI LINKE veya RESME TIKLAYINIZ !!! 
http://katmulkiyeti.com/index.php?action=search

"Kelime(ler)" : bölümüne sorunuz ile ilgili en fazla 1-2 kelime yazınız. Çıkan sonuçları inceleyiniz , sorunuzu bulamaz iseniz aynı konu içinde sorunuzu sorabilirsiniz.

Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

"Arama Sayfasına Ulaşmak İçin Resme Tıklayınız!"

apartman yöneticisi toplantı yapmıyor ve yeni yönetim seçmiyor ne yapmalıyız

Başlatan siena, Ocak 17, 2009, 06:28:21 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba  oturduğum siteye  taşınalı 2 yıldan fazla oldu, taındığımda sitenin bir yöneticisi vardı, ancak evini sattı gitti, o gittikten sonra siteye yeni bir yönetim seçilmedi, halada kimse yönetici seçilmesi için bir şey yapmıyor, ayrıca giden site yöneticisi gitmeden önce kimseye hesapta vermedi,  siteye yeni yönetim seçmek için ne yapmalıyız.
   İkincisi aynı sitenin C blok'unda oturmaktayım ve c blok 16 daireden oluşmakta, burada oturan birisi ben geldiğimden beri apartmanın yöneticisiyim diyor, ancak ben taşınalı iki yılı geçmesine rağmen ne toplantı yapıyor, nede genel kurul veya yeni yönetim seçimi için bir şey ancak her ay kapıcıyı gönderiyor aidat istiyor, aidatı ne şekilde kullandığının hesabını da vermiyor, aidat vermezseniz sizi icraya veririm diye de tehdit ediyor, apartman yöneticisinin her yıl toplantı yapma zorunluluğu varmı, yapmayanlar hakkında ne yapabiliriz, ayrıca apartman yöneticisi hesap vermediği için ne yapmamız gerekir, bu konuda cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda  bulunulabilir mi,  bu konuda yardımcı olursanız, teşekkkürler

Linkback: apartman yöneticisi toplantı yapmıyor ve yeni yönetim seçmiyor ne yapmalıyız

• Gösterim 25,560 
  • Forum Yöneticileri İle İletişim Alanı
  • 4 Yanıtlar

BIZIM APARMANIMIZIN KAPICISI TAM OLARAK 18 YILDIR CALISMAKTADIR
FAKAT APARTMAN YONETIMI TARAFINDAN BIR SOZLESME YAPTIRILMAMISTIR
BU SENE BENI YONETICI SECTILER
KOMSULARIMIZI COGU KAPICIDAN MEMNUN DEGILLER
BINANIN SERVIS HIZMETLERINI YAPMAMAKTADIR KAPICI
BU KAPICIYI ISTEN CIKARABILIRMIYIZ?
EGER CIKARIRSAK COK TAZMINAT ODERMIYIZ?
BU KONUDA BANA YARDIMCI OLACAK ARKADASLAR VAR MI?
YARDIMLARINIZI GORUS VE ONERILERINIZI BEKLIYORUM....
SELAMLAR......ISLERINIZDE BASARILAR......

soru  bizim yönetim ile ilgili aynı gibi görünmesine rağmen
cevap yok   cevaplar nerden bulacz
buraya ne diye üye olduk 

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
buraya ne diye üye olduk 
buraya ne diye üye olduk 
buraya ne diye üye olduk 
Merhaba,
Öncelikle tapuya gidiniz orada yönetim planı varmı bakınız, direk gidip bütün evrakları görebilirsiniz, TMK madde 1020, yönetim planının 12,80 tl karşılığında örneğiniz alın, toplantı çağrısı yapın ve yönetim planına göre salt çoğunlukla yöneticinizi seçin.
saygılar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Katmulkiyeti.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Katmulkiyeti.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz
sag taraf reklam alanı
sol taraf reklam alanı